Kurumsal

VIP-TEC Hakkında

Ar Metal ve Dövme El Aletleri San. ve Tic A.Ş. olarak VIP-TEC markamız ile sanayi ve mesleki kullanımın yanı sıra hobi ve promosyon amaçlı sağlam, güçlü, keskin ve güvenli maket bıçakları üretmekteyiz. Ayrıca maket bıçaklarımızın kalitesinin dünyanın birçok farklı ülkesinden beğeni ve ilgi görmesinin gururunu yaşamaktayız. VIP-TEC Maket Bıçakları birçok malzemeye ve değişik kesme işlemlerine uygun olarak üretilmektedir. VIP-TEC Maket Bıçaklarını farklı malzeme ve yüzeylerin kesim işlemlerinin yanı sıra günlük hayattaki işlerinizde de kullanabilirsiniz. VIP-TEC olarak müşterilerimizin renk, kutu, koli, baskı ve etiket ile ilgili özel taleplerini karşılayabilmekteyiz. Sizlere devamlı, çözüm odaklı ve güvenilir çalışma imkanı sunarak iş ortağınız olmaya ve gerekli tüm desteği sunmaya hazırız.

Bizimle İletişime Geçin
VIP-TEC Hakkında
Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz

Kullanıcılarımızın beklentilerine, yenilikçi ve ekonomik çözümler sunmak. Sanayicinin emeğine değer katmak. Müşterileri ve kullanıcılarımızla birlikte uzun vadeli, karlı bir büyüme sağlamak. Sektörde öncü olmaktır.

Misyonumuz

Yöneticilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve bayilerimiz ile birlikte belirlediğimiz vizyon çerçevesinde, yurtiçi ve yurtdışı yapazarlarda yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak ülkemize değer katan örnek bir kuruluş olmak. Müşterilerimiz için uygun çözümler üretmek ve en etkin hizmeti sunarak rekabette kazanan olmak.

Sertifikalar

Kalite Belgelerimiz